Hakkımızda

Osmanlı Adana Prefabrik

OSMANLI PREFABRİK, Adana Gürselpaşa Güney Kıyı Boyunda Prefabrik yapı imalat ve montaj faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyetini amaç edinmiş uzman kadrosu ile hedeflerine ulaşmak için çalışmalarını sürdüren OSMANLI PREFABRİK’in temel görevi, güvenilir, saygın ve devamlılık gösteren hizmeti ve deneyimli kadrosu ile müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştirmektir.

OSMANLI PREFABRİK. “Koşulsuz Tüketici Memnuniyeti ” ilkesini benimsemiş, hizmet kalitesini her geçen gün biraz daha arttırarak çağdaş, güvenilir ve atılımcı kişiliği ile iş dalında saygın bir yer edinmiştir. Genişleyen müşteri yelpazesinden gelen talepler üzerine kapasitesini arttırarak alanında en iyi olma yolunda ilerlemeye ve gerekli bilgi, beceri, deneyim ve teknolojiyi bünyesinde birleştirmeye devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Prefabrik yapı sektöründe çevreyle uyumlu çalışan , iş sağlığı ve güvenliğine önem veren, yenilikçi ve yüksek yaşam kalitesi değerleri sunan, özgün tasarımlı prefabrik yapı projelerini hayata geçiren, sağlıklı büyümeyi sağlayan bir firma olmak

VİZYONUMUZ

Yaptığımız her yapıyla yaşamımıza kalıcı,estetik ve ekonomik artı değerler katmak, ülkemizde ve yurtdışında lider hazır yapı üreticisi olmak.

      DEĞERLERİMİZ

  • Farklı Düşünme Yenilikçi Fikir

  • Kalıcı ve Estetik Tarzımız

  • Ekip Ruhu

  • Verimlilik ve İstikrar

  • Liderlik

SİZDE HAYALLERİNİZDEKİ EVİ ALMAK İÇİN İLK ADIMI ATIP BİZE ULAŞIN…

İLETİŞİM

Enter your keyword